Replacement TOSHIBA Satellite A660-BT3N25X Laptop AC Adapter
Product Specifications
Item Number:ATB90W19V4.74A-5.5*2.5U
Input :AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Output Voltage:19V
Output Current :4.74A
Power :90W
Connector Size :5.5 * 2.5mm
Power Cable:UK / EU / AU / US (Free)
Condition:Brand New, Replacement, 1 Year Warranty
Availability:In Stock , ETA: 4-12 working days
30%OFF
  • Warranty & Returns
Why buy TOSHIBA Satellite A660-BT3N25X charger UK from buybatterycharger.co.uk?
* Energy-saving design. Compliant with EU ERP and US Energy Star standards, with standby power consumption below 0.3W and charging efficiency exceeding 85%, saving electricity costs without affecting performance, combining environmental friendliness and practicality.
Our Advantages:
* The package includes a TOSHIBA Satellite A660-BT3N25X charger and a free power cable.
We Promise:
Related Products
corrupted image
Replacement TOSHIBA Satellite A660-BT3N25X Laptop Battery
Volt:10.8 V   Capacity:8800 mAh
corrupted image
Volt:10.8 V   Capacity:5200 mAh