Replacement HP Spectre 13-H240SE X2 Laptop AC Adapter
Product Specifications
Item Number:AHP45W19.5V2.31A-4.5*3.0U
Input :AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Output Voltage:19.5V
Output Current :2.31A
Power :45W
Connector Size :4.5 * 3.0mm
Power Cable:UK / EU / AU / US (Free)
Condition:Brand New, Replacement, 1 Year Warranty
Availability:In Stock , ETA: 4-12 working days
30%OFF
  • Warranty & Returns
Why buy HP Spectre 13-H240SE X2 charger UK from buybatterycharger.co.uk?
* Energy-saving design. Compliant with EU ERP and US Energy Star standards, with standby power consumption below 0.3W and charging efficiency exceeding 85%, saving electricity costs without affecting performance, combining environmental friendliness and practicality.
Our Advantages:
* The package includes a HP Spectre 13-H240SE X2 charger and a free power cable.
We Promise:
Related Products
corrupted image
Replacement HP Spectre 13-H240SE X2 Laptop Battery
Volt:11.1 V   Capacity:2970 mAh