Replacement HP Pavilion 15-CX0060TX Laptop AC Adapter
Product Specifications
Item Number:AHP150W19.5V7.7A-4.5*3.0U
Input :AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Output Voltage:19.5V
Output Current :7.7A
Power :150W
Connector Size :4.5 * 3.0mm
Power Cable:UK / EU / AU / US (Free)
Condition:Brand New, Replacement, 1 Year Warranty
Availability:In Stock , ETA: 4-12 working days
30%OFF
Quantity:
Buy Now
Product Specifications
Item Number:AHP120W19.5V6.15A-4.5*3.0U
Output Voltage:19.5V
Output Current :6.15A
Power :120W
Connector Size :4.5 * 3.0mm
30%OFF
  • Warranty & Returns
Why buy HP Pavilion 15-CX0060TX charger UK from buybatterycharger.co.uk?
* Energy-saving design. Compliant with EU ERP and US Energy Star standards, with standby power consumption below 0.3W and charging efficiency exceeding 85%, saving electricity costs without affecting performance, combining environmental friendliness and practicality.