Replacement HITACHI DZ-GX5100E Battery Charger
Product Specifications
Item Number:CBPSCGA-DU07
Input :AC 100V-240V ~ 50/60Hz Max150mA
Output:DC8.4V 600mA
30%OFF
Quantity:
Buy Now
Product Specifications
Item Number:CPSCGA-DU07
Output:DC8.4V 600mA
30%OFF
Input: AC 100V-240V, Max150mA, 50/60Hz
Output: DC4.2V or 8.4V 600mA, For 3.6V-4.2V or 7.2V-8.0V Lithium ion Camera Battery Pack
* AC 100V-240V - Charge Your Camera / Camcorder Battery Anywhere in the World.
* 12V DC Car Charger - Charge Your Battery in Your Car.
corrupted image
Replacement HITACHI DZ-GX5100E Camcorder Battery
Volt:7.4 V   Capacity:2500 mAh
corrupted image
Volt:7.4 V   Capacity:1400 mAh
Volt:7.2 V   Capacity:900 mAh