Home / Laptop Ac Adapter / ASUS / VivoBook Pro 15 N580VN-DM019T
Replacement ASUS VivoBook Pro 15 N580VN-DM019T Laptop AC Adapter
Product Specifications
Item Number:AAS120W19V6.32A-5.5*2.5U
Input :AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Output Voltage:19V
Output Current :6.3A
Power :120W
Connector Size :5.5 * 2.5mm
Power Cable:UK / EU / AU / US (Free)
Condition:Brand New, Replacement, 1 Year Warranty
Availability:In Stock , ETA: 4-12 working days
30%OFF
  • Warranty & Returns
Why buy ASUS VivoBook Pro 15 N580VN-DM019T charger UK from buybatterycharger.co.uk?
* Energy-saving design. Compliant with EU ERP and US Energy Star standards, with standby power consumption below 0.3W and charging efficiency exceeding 85%, saving electricity costs without affecting performance, combining environmental friendliness and practicality.