Replacement TOSHIBA Satellite C670D-108 Laptop Car Charger
Product Specifications
Item Number:LCTB45W19V2.37A-5.5*2.5U
Input :DC 10-15V max 10A
Output Voltage:19V
Output Current :2.37A
Power :45W
Connector Size :5.5 * 2.5mm
Power Cable:UK / EU / AU / US (Free)
Condition:Brand New, Replacement, 1 Year Warranty
Availability:In Stock , ETA: 4-12 working days
30%OFF
  • Warranty & Returns
Why Buy TOSHIBA Satellite C670D-108 car adapter From buybatterycharger.co.uk?
* We offer a wide selection of DC Adapter in multiple brands and specifications.
Our Advantages:
We promise:
Related Products
corrupted image
Replacement TOSHIBA Satellite C670D-108 Laptop Battery
Volt:10.8 V   Capacity:8800 mAh
corrupted image
Volt:10.8 V   Capacity:5200 mAh
Replacement TOSHIBA Satellite C670D-108 Laptop AC Adapter
Input:AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz   Output Voltage:19V   Output Current:2.37A   Power:45W   Connector Size:5.5 * 2.5mm