Replacement LENOVO Yoga 6 13ABR8-83B2002CMX Laptop AC Adapter
Product Specifications
Item Number:ALV45W20V2.25A-TYPECU
Input :AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Output Voltage:20V
Output Current :2.25A
Power :45W
Connector Size :USB Type-C
Power Cable:UK / EU / AU / US (Free)
Condition:Brand New, Replacement, 1 Year Warranty
Availability:In Stock , ETA: 4-12 working days
30%OFF
  • Warranty & Returns
Why buy LENOVO Yoga 6 13ABR8-83B2002CMX charger UK from buybatterycharger.co.uk?
* Energy-saving design. Compliant with EU ERP and US Energy Star standards, with standby power consumption below 0.3W and charging efficiency exceeding 85%, saving electricity costs without affecting performance, combining environmental friendliness and practicality.
Our Advantages:
* The package includes a LENOVO Yoga 6 13ABR8-83B2002CMX charger and a free power cable.
We Promise:
Related Products
corrupted image
Replacement LENOVO Yoga 6 13ABR8-83B2002CMX Laptop Battery
Volt:15.52 V   Capacity:3815 mAh