Home / Laptop Ac Adapter / LENOVO / IdeaPad 3 17IAU7-82RL006BTW
Replacement LENOVO IdeaPad 3 17IAU7-82RL006BTW Laptop AC Adapter
Product Specifications
Item Number:ALV65W20V3.25A-4.0*1.7U
Input :AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Output Voltage:20V
Output Current :3.25A
Power :65W
Connector Size :4.0 * 1.7mm
Power Cable:UK / EU / AU / US (Free)
Condition:Brand New, Replacement, 1 Year Warranty
Availability:In Stock , ETA: 4-12 working days
30%OFF
  • Warranty & Returns
Why buy LENOVO IdeaPad 3 17IAU7-82RL006BTW charger UK from buybatterycharger.co.uk?
* Energy-saving design. Compliant with EU ERP and US Energy Star standards, with standby power consumption below 0.3W and charging efficiency exceeding 85%, saving electricity costs without affecting performance, combining environmental friendliness and practicality.
Our Advantages:
* The package includes a LENOVO IdeaPad 3 17IAU7-82RL006BTW charger and a free power cable.
We Promise:
Related Products
corrupted image
Replacement LENOVO IdeaPad 3 17IAU7-82RL006BTW Laptop Battery
Volt:11.1 V   Capacity:4054 mAh