Home / Laptop Battery / LENOVO / IdeaPad 3 17IAU7-82RL004RIV
Replacement LENOVO IdeaPad 3 17IAU7-82RL004RIV Laptop Battery (11.1V 4054mAh)
Type:Li-Polymer
Volt:11.1V
30%OFF
* 100% compatible in replacing your original battery.
* Designed to meet or exceed the runtime of your genuine LENOVO IdeaPad 3 17IAU7-82RL004RIV battery.
Why buy LENOVO IdeaPad 3 17IAU7-82RL004RIV replacement battery from BuyBatteryCharger.co.uk?
Related Products
corrupted image
Replacement LENOVO IdeaPad 3 17IAU7-82RL004RIV Laptop AC Adapter
Connector Size:4.0 * 1.7mm   Power:65W   Output Current:3.25A   Output Voltage:20V   Input:AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz